Všechny články

Zlato v pétanque, technology truck a mnoho dalšího na Skutečně rodinném dnu s Ray Service

Turnaj v pétanque byl již po čtrnácté součástí Slováckého léta. Letos byl ale poprvé, jako Ray Service Sahara Open, součástí firemní akce Skutečně rodinný den s Ray Service na Slováckém létě. S celodenním programem pro děti a rodiče, který pořádala naše firma, a také s beneficí pro Míru na rehabilitace a jednodušší život. 


Turnaj v pétanque byl obsazen do posledního místa a utkalo se tak 20 týmů z nichž 4 hrály za Ray Service. Každoroční maraton odstartoval ve 13:00 a závěrečné zápasy se dohrávaly až ve večerních 20:00. Sedm hodin hry, to je opravdu mimořádný sportovní zážitek. Za Ray Service letos hrály týmy Ženy z Raye, Na3gule, Kulohodi, a čtvrtý tým Žraloci, který si přišel pro zlato!  Žraloci po vynikajícím výkonu a jediné prohře za celý turnaj stanuli na nejvyšším stupínku. Na3gule brali skvělé 9. místo, Ženy z Raye 10., jako jediný ženský tým turnaje, a Kulohodi, kteří dohrávali v oslabení obstáli se ctí jako 17. Zážitek pro každý tým, setkání a skvělá sportovní atmosféra potěšily všechny hráče.


Mezitím na stánku Ray Service probíhaly lekce techniky v mobilní učebně Technology truck, děti si vyráběly náramky z vodičů, ty nejmenší si nechaly namalovat obrázek dle vlastního přání na obličej nebo si vymalovávaly omalovánky, a rodiče spolu s dětmi porovnávali své technické schopnosti pomocí elektronických stavebnic Bofin.


Děkujeme, že jste si to užili s námi na 16. ročníku Slováckého léta v srdci Uherského Hradiště. 

Máš zájem u nás pracovat?
Vyplň formulář

Zašli nám životopis, my se ti ozveme a společně něco vymyslíme.

(Word/PDF dokument – max. 10MB)
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o zpracování osobních údajů.
Souhlasím s ponecháním mého životopisu v databázi Ray Service i pro případná další výběrová řízení, a to po dobu 2 let. Více informací naleznete v sekci Informace o zpracování osobních údajů.

nebo nás kontaktuj
napřímo

Zuzana Štyksová

HR oddělení
personalni@rayservice.com +420 572 434 355
Na ochranu osobních údajů v Ray Service pečlivě dbáme, s Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s platnou legislativou. V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat e-mailem na personalni@rayservice.com.

Nevíš, která pozice
je pro tebe ta pravá?

Přemýšlíš nad
novou prací?

Odebírej náš newsletter a budeš vědět vše o práci v RayService

eco mode onoff