O nás

Nejsme velký korporát. Jsme rodinná firma, kde se zaměstnanci navzájem znají – a především, kde se s tebou nadřízení budou bavit jako s sobě rovnými. Záleží nám na názorech našich 410 zaměstnanců a díky nim se snažíme zlepšovat.

Práce u nás není hračka,
ale jsme na ni hrdí.

NAŠE HODNOTY

Zodpovědnost

Naše práce chrání lidské životy. Dodáváme elektrotechnické součásti pro firmy jako je Boeing, Airbus a Rheinmetall. Proto je velmi důležité, aby byla všechna práce provedena svědomitě a pečlivě.

Zručnost

Výroba kabelových svazků a jiných dílů mnohdy vyžaduje velmi jemné pohyby rukama. V našem týmu tak rádi uvítáme nadšence pro modelování, pletení, šití i pečení.

Lidskost

Dobrý kolektiv je pro nás důležitý a jeho základem je rodinný přístup. Společně máme stejný cíl a za tím jdeme. Jsme pracovití, neflákáme se a díky tomu neustále rozšiřujeme výrobu.

Vyvíjíme a vyrábíme
kabelové svazky
a elektromechanické celky

Naše špičkové výrobky nalezneš například ve velkých dopravních letadlech Boeing a Airbus tancích Rheinmetall nebo závodních speciálech ŠKODA.

Tanky
Letadla
Motorsport

Moderní, čisté
a klidné prostředí

Zakládáme si na tom, aby prostředí, ve kterém naši zaměstnanci pracují, bylo moderní, čisté a především klidné. Nejsme klasická montovna. Záleží nám na vašem zdraví a pohodě.

Průmysl 4.0

Veškeré procesy jsou co nejvíce zefektivněny a zjednodušeny. Každý zaměstnanec má svůj tablet, díky kterému přesně ví, co má dělat.

Přemýšlíš nad
novou prací?

Odebírej náš newsletter a budeš vědět vše o práci v RayService

Máš zájem u nás pracovat?
Vyplň formulář

Zašli nám životopis, my se ti ozveme a společně něco vymyslíme.

(Word/PDF dokument – max. 10MB)
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o zpracování osobních údajů.
Souhlasím s ponecháním mého životopisu v databázi Ray Service i pro případná další výběrová řízení, a to po dobu 2 let. Více informací naleznete v sekci Informace o zpracování osobních údajů.

nebo nás kontaktuj
napřímo

Zuzana Štyksová

HR oddělení
personalni@rayservice.com +420 572 434 355
Na ochranu osobních údajů v Ray Service pečlivě dbáme, s Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s platnou legislativou. V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat e-mailem na personalni@rayservice.com.

Nevíš, která pozice
je pro tebe ta pravá?

eco mode onoff