Všechny články

Začít jako brigádník mi otevřelo dveře k nástupu. Rozhovor s kolegyní Lucií.

Lucie u nás začala jako brigádník v nákupním oddělení a dnes může s radostí sdělit, že plní roli asistentky nákupu. Přečtěte si o tom jaký má Lucie pohled na práci v Ray Service.

Na jaké pozici jste u nás začala a na jaké působíte nyní?

Začala jsem v Ray Service přes školní praxi jako brigádník v nákupním oddělení, kde jsem plnila roli „pravé ruky“ nákupu. Nyní pracuji na pozici asistentky nákupu.

Měla jste v plánu v Ray Service zůstat déle, než jako brigádník, co vás přimělo zůstat?

Na začátku jsem neplánovala zůstat v Ray Service dlouhodobě, chtěla jsem se věnovat jinému oboru a studovat na vysoké škole. Postupem času jsem však přehodnotila své rozhodnutí. Díky tomu, že jsem tady začala jako brigádník, jsem měla dveře otevřené k nástupu. Bylo to výhodné jak pro mě, tak pro kolegy v týmu, jelikož jsem nebyla nová a již uměla nějaké základy.

Jak obvykle začínáte svůj běžný pracovní den?

Správný den začíná šálkem horké kávy, a ten nesmí chybět ani u mě. Následně můj běžný den začíná nastartováním počítače, abych se mohla pustit do práce.

Ray Service pracuje v kampani také s dětmi zaměstnanců, jak byste svou pozici popsala prvňáčkovi?

Moje práce spočívá v hledání cenových nabídek na potřebný materiál, jako jsou kabely, hadice a různé elektronické součástky. Poté zajistím jeho objednání a zajistím, aby do firmy přišel včas. Také se starám o proclívání – to je vlastně vyplnění informací o materiálech, které nám přicházejí třeba z Ameriky. Stručně popíšu, o co jde, kolik toho je a kolik to stojí. Bez toho by nám pracovníci na hranicích nepustili zboží k nám do ČR.

A pokud by se do Ray Service hlásil nějaký váš známý, jak byste firmu Ray Service popsala jemu?

Ray Service je rodinná firma, která se však rychle rozrůstá. Nabízí širokou škálu pracovních pozic, moderní technologie a příležitosti k růstu. Také můžou zaujmout rozmanité mimopracovní akce, jako jsou sportovní dny, vánoční svařáky nebo firemní večírky, které přidávají k pracovnímu prostředí společenský rozměr. K dispozici je také firemní jídelna s výběrem ze 3 druhů jídel, takže si nemusíte zajišťovat vlastní obědy.

Čemu se ráda věnujete mimo práci?

Mimo práci ráda peču, cestuju nebo se věnuju folkloru. 

Máš zájem u nás pracovat?
Vyplň formulář

Zašli nám životopis, my se ti ozveme a společně něco vymyslíme.

(Word/PDF dokument – max. 10MB)
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o zpracování osobních údajů.
Souhlasím s ponecháním mého životopisu v databázi Ray Service i pro případná další výběrová řízení, a to po dobu 2 let. Více informací naleznete v sekci Informace o zpracování osobních údajů.

nebo nás kontaktuj
napřímo

Zuzana Štyksová

HR oddělení
personalni@rayservice.com +420 572 434 355
Na ochranu osobních údajů v Ray Service pečlivě dbáme, s Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s platnou legislativou. V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat e-mailem na personalni@rayservice.com.

Nevíš, která pozice
je pro tebe ta pravá?

Přemýšlíš nad
novou prací?

Odebírej náš newsletter a budeš vědět vše o práci v RayService

eco mode onoff