Všechny články

Věřím v sílu lidí podpořenou dobrým vedením. Rozhovor s kolegyní Ivetou.

Iveta je naší dlouhodobou zaměstnankyní, která začínala jako skladnice a postupně se vypracovala až na vedoucí skladu. Přečtěte si o tom jak Iveta popisuje práci v Ray Service.

Na jaké pozici jste u nás začala a na jaké působíte nyní?

Začala jsem v roce 2006 na pozici skladnice materiálu. Postupem času jsem se dostala na pozici vedoucího skladu.

Jaká byla vaše cesta Ray Service? 

Začínala jsem jako řadový skladník. Postupně jsem se vypracovala na pozici expedientky distribučního zboží a následně na zástupce vedoucího skladu v době její nemoci. Vždy jsem chtěla změnit identifikaci skladu tak, aby příprava materiálu a zboží nestála na služebně starších pracovnících a jejich vědomostech. Chtěla jsem také zlepšit pracovní nasazení některých pracovníků a celkovou náladu skladu vůči výrobě. Nebylo to úplně lehké období, jelikož mi to někteří služebně starší pracovníci dávali jasně pocítit. Ale všechno to bylo k něčemu dobré, protože pan Gabriel (výkonný ředitel Ray Service) se zajímal, ptal a dával mi možnost posouvat věci kupředu. A tak jsem byla zařazena jako vedoucí skladu. Následně se v Ray Service nastavovaly procesy. To mi pomohlo vnímat firmu jako jeden celek. Jeden bez druhého nezmůžeme nic, ale dohromady je to skvělý tým lidí, co mě tady drží stále. Věřím v sílu lidí podpořenou dobrým vedením. A tu tady máme, proto věřím, že zvládneme i výzvy posledních dnů.

Jak obvykle začínáte svůj běžný pracovní den?

Můj pracovní den začíná čajem a kontrolou zásob. Musím se ujistit, že máme vše, co potřebujeme, aby sklad fungoval hladce.

Ray Service pracuje v kampani také s dětmi zaměstnanců, jak byste svou současnou pozici popsala prvňáčkovi?

Moje práce je jako příprava palačinek. Musíme mít všechny ingredience v dostatečném množství a kvalitě. Pak to vše musíme spojit a dát k zdroji tepla. Když nám něco bude chybět, palačinky nebudou tak dobré. Pak už nastupuje výroba a ta palačinky smaží. Jak je usmaží, vrátí se na sklad a musíme je dát k zákazníkům. Každý zákazník si objednal jinou, jeden s marmeládou, druhý s nutelou a třetí třeba s tvarohem. My musíme zajistit, aby každý dostal svou palačinku včas, kvalitní a celou. To je úloha expedice skladu.

A pokud by se do Ray Service hlásil nějaký váš známý, jak byste firmu Ray Service popsala jemu?

Je to práce v dobrém prostředí a kolektivu fajn lidí, avšak není tady nic zadarmo. Každý musí být součástí soukolí jeden tady málo zmůže.

Čemu se ráda věnujete mimo práci?

Mimo práci se nejraději věnuji mé rodině. Ráda sportuji, jezdím na kole a chodím do přírody. Vyhledávám místa mimo houfy lidí, jezdících lanovek nebo elektrokol. Někdy si s sebou vezmu deku, dobrý čaj a knihu, a to mi stačí. A samozřejmě ráda trávím čas s přáteli nad sklenkou dobrého vína.

Máš zájem u nás pracovat?
Vyplň formulář

Zašli nám životopis, my se ti ozveme a společně něco vymyslíme.

(Word/PDF dokument – max. 10MB)
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o zpracování osobních údajů.
Souhlasím s ponecháním mého životopisu v databázi Ray Service i pro případná další výběrová řízení, a to po dobu 2 let. Více informací naleznete v sekci Informace o zpracování osobních údajů.

nebo nás kontaktuj
napřímo

Zuzana Štyksová

HR oddělení
personalni@rayservice.com +420 572 434 355
Na ochranu osobních údajů v Ray Service pečlivě dbáme, s Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s platnou legislativou. V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat e-mailem na personalni@rayservice.com.

Nevíš, která pozice
je pro tebe ta pravá?

Přemýšlíš nad
novou prací?

Odebírej náš newsletter a budeš vědět vše o práci v RayService

eco mode onoff