Všechny články

Vánoční výstava v Ray Service

Zaměstnanci společnosti Ray Service se připravili na vánoční období a uspořádali výstavu svých unikátních vánočních produktů. Celkem se na této výstavě podílelo 20 zaměstnanců, kteří představili své umělecké výtvory. Výstava se koná ve vestibulu, kde jsou všechny produkty vystaveny.

Návštěvníci mohou obdivovat krásné obrazy, ručně vyrobené dekorace, betlém, vyšívané kousky a domácí pečení. Všechny produkty jsou jedinečné a originální.

Tuto výstavu připravili talentovaní zaměstnanci společnosti Ray Service, kteří se snažili přinést radost a pohodu do vánočního období. Moc děkujeme všem zaměstnancům, kteří se této výstavy podíleli. Tato výstava je skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí prožít vánoční atmosféru a inspirovat se krásnými a originálními vánočními produkty.

Věříme, že výstava přinese radost a pohodu do vánočního období.

Máš zájem u nás pracovat?
Vyplň formulář

Zašli nám životopis, my se ti ozveme a společně něco vymyslíme.

(Word/PDF dokument – max. 10MB)
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o zpracování osobních údajů.
Souhlasím s ponecháním mého životopisu v databázi Ray Service i pro případná další výběrová řízení, a to po dobu 2 let. Více informací naleznete v sekci Informace o zpracování osobních údajů.

nebo nás kontaktuj
napřímo

Zuzana Štyksová

HR oddělení
personalni@rayservice.com +420 572 434 355
Na ochranu osobních údajů v Ray Service pečlivě dbáme, s Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s platnou legislativou. V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat e-mailem na personalni@rayservice.com.

Nevíš, která pozice
je pro tebe ta pravá?

Přemýšlíš nad
novou prací?

Odebírej náš newsletter a budeš vědět vše o práci v RayService

eco mode onoff