Všechny články

V novém roce více benefitů

Rozšířili jsme pro tebe i naše zaměstnance řadu benefitů. Protože víme, jak důležité je trávit čas se svými nejbližšími, máme pro tebe skutečně rodinný benefit. Tím jsou 3 dny volna navíc k zákonné dovolené, které můžeš během roku využít. Taky ti dáme obědy zdarma u nás v kantýně, pokud ovšem rád vaříš doma a kantýnu nevyužiješ, dáme ti do výplaty 100 Kč za každý oběd. Navíc tě odměníme za tvá pracovní jubilea i při jiných příležitostech, nebo se postaráme o tvé děti během prázdnin na příměstskému táboře pro děti. Zjisti více o všech benefitech na stránce Benefity

Máš zájem u nás pracovat?
Vyplň formulář

Zašli nám životopis, my se ti ozveme a společně něco vymyslíme.

(Word/PDF dokument – max. 10MB)
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o zpracování osobních údajů.
Souhlasím s ponecháním mého životopisu v databázi Ray Service i pro případná další výběrová řízení, a to po dobu 2 let. Více informací naleznete v sekci Informace o zpracování osobních údajů.

nebo nás kontaktuj
napřímo

Zuzana Štyksová

HR oddělení
personalni@rayservice.com +420 572 434 355
Na ochranu osobních údajů v Ray Service pečlivě dbáme, s Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s platnou legislativou. V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat e-mailem na personalni@rayservice.com.

Nevíš, která pozice
je pro tebe ta pravá?

Přemýšlíš nad
novou prací?

Odebírej náš newsletter a budeš vědět vše o práci v RayService

eco mode onoff