Všechny články

Tradiční sportovní den ABR

Září je měsíc, kdy se koná tradiční sportovní den ABR, který je určen pro zaměstnance firem Altech, BD Sensors a Ray Service. Jedná se o akci plnou sportu, zábavy a dobré nálady, kde si kolegové z různých oddělení všech zmíněných firem mohou změřit síly v disciplínách, jako jsou petanque, beach volejbal, šipky, ping pong, tenis, floorball, badminton nebo třeba ve vědomostním kvízu. Sportovní den ABR je také příležitostí k navázání nových kontaktů a posílení týmového ducha.

Tato oblíbená akce se koná v areálu "Sportpark Rybníček" ve Starém Městě. Začíná v odpoledních hodinách slavnostním zahájením a rozdělením účastníků do týmů. Jednotlivé disciplíny probíhají současně na různých sportovištích areálu. V průběhu dne je zajištěno občerstvení pro všechny účastníky a po skončení soutěží jsou vyhlášeny výsledky a předány ceny pro nejlepší týmy i jednotlivce.

Sportovní den ABR ale vyhlášením výsledků nekončí, nýbrž pokračuje večerním programem, který zahrnuje živou hudbu, tanec a volnou zábavu. Sportovní den ABR je tak akcí, která nabízí nejen sportovní vyžití, ale i příjemné společenské prostředí, kde si zaměstnanci firem Altech, BD Sensors a Ray Service mohou trochu jinak užít společný čas a odpočinout si od každodenní práce. Ještě teď jsme plní zážitků a těšíme se na další ročník.

Máš zájem u nás pracovat?
Vyplň formulář

Zašli nám životopis, my se ti ozveme a společně něco vymyslíme.

(Word/PDF dokument – max. 10MB)
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o zpracování osobních údajů.
Souhlasím s ponecháním mého životopisu v databázi Ray Service i pro případná další výběrová řízení, a to po dobu 2 let. Více informací naleznete v sekci Informace o zpracování osobních údajů.

nebo nás kontaktuj
napřímo

Zuzana Štyksová

HR oddělení
personalni@rayservice.com +420 572 434 355
Na ochranu osobních údajů v Ray Service pečlivě dbáme, s Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s platnou legislativou. V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat e-mailem na personalni@rayservice.com.

Nevíš, která pozice
je pro tebe ta pravá?

Přemýšlíš nad
novou prací?

Odebírej náš newsletter a budeš vědět vše o práci v RayService

eco mode onoff