Všechny články

Skutečně rodinná firma. Rozhovor s kolegy Broňou a Eliškou.

Broňa a Eliška se poznali u nás ve firmě, nyní jsou z nich spokojení manželé. Jaké další výhody jim práce v Ray Service přivedla se dozvíte v tomto rozhovoru.

Jakou pozici v Ray Service děláte a jak dlouho?

B: Aktuálně jsem vedoucí technické přípravy výroby - raději používám engineeringu. Tuto roli zastávám již pět let.

E: Už devět let jsem součástí týmu Ray Service a poslední rok zastávám pozici dispečerky, věnuji se převážně externím kapacitám.

Proč jste si Ray Service vybral/a?

B: Je to zajímavé, ale on si spíš Ray Service tak nějak vybral mě. Když mi byla nabídnuta možnost pracovat na projektu pro Boeing, jak by mohl člověk milující letadla odmítnout?

E: Po návratu z rodičovské dovolené mi firma nabízela ideální podmínky, což byly ranní směny a později i možnost práce z domova.


Ray Service pracuje v kampani také s dětmi zaměstnanců, jak byste svou pozici popsal/a prvňáčkovi?

B: Kdybych měl vysvětlit svoji práci prvňáčkovi, řekl bych, že jsem jako kapitán skupiny strejdů, kteří společně vyrábějí různé věci. Když někdo neví, jak něco udělat, přijdou za mnou a já jim pomohu najít řešení.

E: Představte si externí kapacitu jako vaši třídu. Nejsem u vás, máte svoji paní učitelku, ale já se starám o to, aby k vám přišli pastelky, sešity nebo aby paní učitelka měla červenou propisku na psaní jedniček. Když jedete někam na výlet, zařídím vám tam program a obědy.

A pokud by se do Ray Service hlásil nějaký váš známý, jak byste firmu Ray Service popsal/-a jemu?

B: Ray Service není běžná firma, pokud hledáš jen obyčejné zaměstnání, pravděpodobně to nebude pro tebe to pravé. Práce u nás je spíše „povoláním“.

E: Ray Service je firma, kde se klade důraz na výkon. Práce zde je zajímavá, probíhá v rychlém tempu, ale zároveň v čistém a příjemném prostředí. A navíc máme super kolektiv.

Ray Service má v HR kampani slogan Skutečně rodinná firma – jaký to má význam pro vás?

B: V Ray Service jsem si našel manželku… co víc dodat.

E: Pro mě to má význam v tom, že můžeme s manželem lehce sladit naše pracovní kalendáře a podle potřeby se tak střídat doma. Dokonce spolu pravidelně obědváme. Také jsme s mnoha kolegy přátelé již spoustu let.

Čemu se rád/a věnujete mimo práci?
B: Mimo práci trávím čas s rodinou, starám se o dům a rád se věnuji malování.

E: Ve volném čase se nejvíce věnuji své rodině a mou velikou zálibou je čtení.

Máš zájem u nás pracovat?
Vyplň formulář

Zašli nám životopis, my se ti ozveme a společně něco vymyslíme.

(Word/PDF dokument – max. 10MB)
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o zpracování osobních údajů.
Souhlasím s ponecháním mého životopisu v databázi Ray Service i pro případná další výběrová řízení, a to po dobu 2 let. Více informací naleznete v sekci Informace o zpracování osobních údajů.

nebo nás kontaktuj
napřímo

Zuzana Štyksová

HR oddělení
personalni@rayservice.com +420 572 434 355
Na ochranu osobních údajů v Ray Service pečlivě dbáme, s Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s platnou legislativou. V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat e-mailem na personalni@rayservice.com.

Nevíš, která pozice
je pro tebe ta pravá?

Přemýšlíš nad
novou prací?

Odebírej náš newsletter a budeš vědět vše o práci v RayService

eco mode onoff