Všechny články

Skutečně rodinná firma. Nový kariérní web a náborová kampaň

Skutečně rodinná firma. To je motto nového kariérního webu a kampaně. Rodina je to, co propojuje nás všechny, proto jsou tvářemi kampaně spolu se zaměstnanci i děti našich zaměstnanců. Spuštění kampaně odstartuje už v prosinci. K vidění bude na některých venkovních nosičích v Uherském Hradišti, v kině nebo sociálních sítích. Od ledna rozšíříme zásah o další média.

Čekají nás nové projekty, se kterými souvisí i stavba nové budovy Ray Service. Rozšíření prostor přinese v příštím roce až 70 nových pracovních míst napříč firmou. To jsou důvody, proč jsme připravili, společně s agenturou, náborovou kampaň a nový kariérní web www.rayprace.cz zaměřený na všechny pozice ve firmě.

Máš zájem u nás pracovat?
Vyplň formulář

Zašli nám životopis, my se ti ozveme a společně něco vymyslíme.

(Word/PDF dokument – max. 10MB)
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o zpracování osobních údajů.
Souhlasím s ponecháním mého životopisu v databázi Ray Service i pro případná další výběrová řízení, a to po dobu 2 let. Více informací naleznete v sekci Informace o zpracování osobních údajů.

nebo nás kontaktuj
napřímo

Zuzana Štyksová

HR oddělení
personalni@rayservice.com +420 572 434 355
Na ochranu osobních údajů v Ray Service pečlivě dbáme, s Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s platnou legislativou. V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat e-mailem na personalni@rayservice.com.

Nevíš, která pozice
je pro tebe ta pravá?

Přemýšlíš nad
novou prací?

Odebírej náš newsletter a budeš vědět vše o práci v RayService

eco mode onoff