Všechny články

Rozrůstáme se, za poslední 3 měsíce máme 40 nových zaměstnanců

V říjnu 2023 jsme otevřeli novou budovu. Na základě toho jsme za poslední 3 měsíce přijali 40 nových a talentovaných zaměstnanců. Věříme, že naše nová budova a čisté pracovní prostředí jsou pro ně velkým lákadlem.

Zaměstnanci mají k dispozici nejen moderní kancelářské prostory, ale také nové výrobní prostory. Ray Service je jednou z nejrychleji rostoucích společností v oblasti technologií v Česku a plánuje nadále rozšiřovat své řady v následujících letech.

Jeden z hlavních benefitů jsou například obědy zdarma. Tyto obědy si zaměstnanci mohou vychutnat v nové kuchyni. Dalším benefitem jsou například 3 dny volna navíc, které mohou strávit se svou rodinou. Benefity nabízíme všem našim zaměstnancům.

Máš zájem u nás pracovat?
Vyplň formulář

Zašli nám životopis, my se ti ozveme a společně něco vymyslíme.

(Word/PDF dokument – max. 10MB)
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o zpracování osobních údajů.
Souhlasím s ponecháním mého životopisu v databázi Ray Service i pro případná další výběrová řízení, a to po dobu 2 let. Více informací naleznete v sekci Informace o zpracování osobních údajů.

nebo nás kontaktuj
napřímo

Zuzana Štyksová

HR oddělení
personalni@rayservice.com +420 572 434 355
Na ochranu osobních údajů v Ray Service pečlivě dbáme, s Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s platnou legislativou. V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat e-mailem na personalni@rayservice.com.

Nevíš, která pozice
je pro tebe ta pravá?

Přemýšlíš nad
novou prací?

Odebírej náš newsletter a budeš vědět vše o práci v RayService

eco mode onoff