Všechny články

Na konci roku se uskutečnila tradiční akce „Svařáky“

Zaměstnanci společnosti Ray Service se opět sešli na tradiční akci k oslavě konce roku. Tento rok se akce konala na nádvoří společnosti a byla plná zábavy a radosti. Svařáky, které jsou již tradiční součástí této akce, nechyběly ani tentokrát. Zaměstnanci si užili příjemného posezení a skvělého jídla.

Akce je mezi zaměstnanci velmi oblíbená. Letos si mohli užít i krásný ohňostroj. Náš nový fotokoutek bylo místo, kde se naši zaměstnanci fotili a vytvářeli společné vzpomínky. Jsme rádi, že se nám podařilo uspořádat tuto akci a že se naši zaměstnanci mohli bavit a užít si příjemný večer.

Těšíme se na další rok a na další společné akce!

Máš zájem u nás pracovat?
Vyplň formulář

Zašli nám životopis, my se ti ozveme a společně něco vymyslíme.

(Word/PDF dokument – max. 10MB)
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o zpracování osobních údajů.
Souhlasím s ponecháním mého životopisu v databázi Ray Service i pro případná další výběrová řízení, a to po dobu 2 let. Více informací naleznete v sekci Informace o zpracování osobních údajů.

nebo nás kontaktuj
napřímo

Zuzana Štyksová

HR oddělení
personalni@rayservice.com +420 572 434 355
Na ochranu osobních údajů v Ray Service pečlivě dbáme, s Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s platnou legislativou. V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat e-mailem na personalni@rayservice.com.

Nevíš, která pozice
je pro tebe ta pravá?

Přemýšlíš nad
novou prací?

Odebírej náš newsletter a budeš vědět vše o práci v RayService

eco mode onoff