Všechny články

Mzda skladníka

Velmi diskutovaná se stala na naší Facebookové stránce mzda skladníka. Proto jsme se rozhodli k tomuto příspěvku vyjádřit zde na blogu. Uvedená mzda je nástupní, to znamená, že v případě šikovnosti kandidáta poroste i jeho mzda. Práce ve skladu se skládá z několika činností, od lepení štítků přes vychystávání materiálu na kardexu, stříhání vodičů až po obsluhu laseru a stáčečky. Tyto stroje už mají na starosti přípraváři na strojích. Naši skladníci nezvedají žádné těžké váhy a pracují v čistém pracovním prostředí, proto je tato práce vhodná i pro ženy. Mzda skladníků je nastavená motivačně, čím víc činností umíš, tím vyšší mzdu získáš. Nástupní mzda se pohybuje od 22-24 000 Kč, když připočítáme příspěvek na stravu (100 Kč/oběd) máme do výplaty při 22 pracovních dnech další 2200 Kč a to už jsi na 24 až 26 200 Kč. Nejen příspěvek na stravu, ale i mnoho dalších benefitů u nás získáš. Prozkoumej všechny benefity zde: https://rayprace.cz/benefity.

Máš zájem u nás pracovat?
Vyplň formulář

Zašli nám životopis, my se ti ozveme a společně něco vymyslíme.

(Word/PDF dokument – max. 10MB)
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o zpracování osobních údajů.
Souhlasím s ponecháním mého životopisu v databázi Ray Service i pro případná další výběrová řízení, a to po dobu 2 let. Více informací naleznete v sekci Informace o zpracování osobních údajů.

nebo nás kontaktuj
napřímo

Zuzana Štyksová

HR oddělení
personalni@rayservice.com +420 572 434 355
Na ochranu osobních údajů v Ray Service pečlivě dbáme, s Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s platnou legislativou. V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat e-mailem na personalni@rayservice.com.

Nevíš, která pozice
je pro tebe ta pravá?

Přemýšlíš nad
novou prací?

Odebírej náš newsletter a budeš vědět vše o práci v RayService

eco mode onoff