Všechny články

Jarní prázdniny s dětmi v Ray Service

Jarní prázdniny u nás ve firmě jsou vždy, pro děti našich zaměstnanců, plné zábavy. Od 22. do 23. února jsme pro ně opět připravili bohatý program....

Jarní prázdniny u nás ve firmě jsou vždy, pro děti našich zaměstnanců, plné zábavy. Od 22. do 23. února jsme pro ně opět připravili bohatý program.

V čtvrtek si malí návštěvníci prohlédli firmu, kde se dozvěděli, jak to u nás vypadá a co všechno děláme. Po obědě byl na programu kamion VISC, který byl překvapením pro všechny. Den zakončily aktivitami v naší zasedací místnosti, kde se hrály hry, soutěže a byla zábava.

V pátek začal krátkou pohádkou. Děti si poslechly pohádku, nasnídaly se a vytvořily krásné obrázky. Poté se přesunuly opět k 3D tisku v kamionu, kde se děti seznámily s moderní technologií a vytvořily si vlastní tisknutelné modely a po obědě se děti pustili do tvorby kabelů na naší speciální maketě.

„Jsem moc ráda, že se syn může podívat, v jakém prostředí pracuji a zároveň si vyzkoušet, co vlastně dělám. Nesmírně si tyto dny užíváme a jsme rádi, že nám to společnost umožňuje.“ Vyjádřila se jedna z našich zaměstnankyň, která přihlásila své dítě na prázdniny v Ray Service.

Další příležitost prohlédnout si naši firmu budete mít 7. června 2024, kdy u nás proběhne „Den otevřených dveří“. Tak si nezapomeňte zapsat do svého diáře toto datum a přijďte se na nás podívat. Třeba se Vám u nás zalíbí a budete se chtít stát součástí naší firmy.

Máš zájem u nás pracovat?
Vyplň formulář

Zašli nám životopis, my se ti ozveme a společně něco vymyslíme.

(Word/PDF dokument – max. 10MB)
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o zpracování osobních údajů.
Souhlasím s ponecháním mého životopisu v databázi Ray Service i pro případná další výběrová řízení, a to po dobu 2 let. Více informací naleznete v sekci Informace o zpracování osobních údajů.

nebo nás kontaktuj
napřímo

Zuzana Štyksová

HR oddělení
personalni@rayservice.com +420 572 434 355
Na ochranu osobních údajů v Ray Service pečlivě dbáme, s Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s platnou legislativou. V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat e-mailem na personalni@rayservice.com.

Nevíš, která pozice
je pro tebe ta pravá?

Přemýšlíš nad
novou prací?

Odebírej náš newsletter a budeš vědět vše o práci v RayService

eco mode onoff